Hakkımızda

İSMAİL DEMİRTAŞ BETON

İsmail Demirtaş Hazır Beton A.Ş

Ticari faaliyetlerine 1996 yılında babaları Muzaffer Demirtaş tarafından Demirtaş Kereste olarak başlamış ve bu miras oğulları tarafından demir (Ere Demir), denizcilik(Bek denizcilik)ve beton sektörüyle günümüz nesillerine aktarılmıştır. İsmail Demirtaş Hazır Beton A.Ş. 2006 yılında İsmail Demirtaş ve Aliattin Demirtaş tarafından İstanbul / Kurtköy merkezli kurulmuş, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ana faaliyet konusu olan hazır beton üretimi ve satışı ile birlikte kaliteli hizmet vermek üzere üretime başlamıştır.

Zaman içerisinde sektörde yaşanan tüm gelişmelere paralel olarak talep artışını karşılama ve üretim kapasitesini arttırma hedefi ile gerek proje bazlı ihtiyaçlar gerekse lokasyon ihtiyaçları doğrultusunda kalıcı veya mobil entegre üretim tesisleri kurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşundan bugüne sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte, Hazır Beton üretiminde benimsediği kaliteli ürün ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile sektör içerisinde ve bağlı bulunduğu lokasyonda sürdürülebilir dağıtım ağına ve yüksek üretim kapasitesine sahip hazır beton firmalarından biri olarak bugüne kadar 10 milyon m3’ün üzerinde beton üreterek ana faaliyet alanında öncü olmuştur.

Tecrübe

18 yıllık tecrübesi, profesyonel kadrosu, genişleyen üretim alanı, modern makine ve sistemler ile donatılmış üretim tesisleri, teknolojisi artırılmış laboratuvarı ile hizmet sağlamaktadır.

Üretim Kapasitesi

Artan üretim kapasitesi ile üretimi yapılan betonların hammadde girişinden mamül çıkışına kadar tüm sürecini takip ve kontrol ederek sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır.

Ürün Kalitesi

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) üyesi olan İsmail Demirtaş Hazır Beton A.Ş, THBB-KGS denetimleri altında olup, Kalite Güvence Belgesi, TSE ve ISO 9001:2008 belgelerine sahiptir.

Uzmanlıklarımız

Tecrübe100%
Kalite100%
Yatırım80%
Finans80%

İnovasyona ayak uyduran ve çevre duyarlılığına sahip olan bir marka olarak, bir çok büyük firmanın tercihi olan İsmail Demirtaş Beton bir çok mega projeye de imza atmıştır.

01

0+

Tamamlanmış Proje

02

0+

Devam Eden Proje

03

0+

EKİPMAN